Ātrais kredīts – Kreditson.lv

Ātrais kredīts – Kreditson.lv ir īpašs aizdevumu salīdzināšanas portāls, kas ļauj ikvienam kredītu ņēmējam atrast sev piemērotāko un izdevīgāko aizdevuma variantu. Portālā esoša informācija ir pieejama ikvienam jebkurā diennakts laikā, līdz ar to atrast izdevīgāko aizdevumu var tieši tad, kad tas visvairāk ir nepieciešams.

Kāpēc lietot Kreditson.lv?

lv-euroŠajā portālā pieejamā informācija ļauj ietaupīt naudu, neuzķeroties uz aizdevējiem, kuri piedāvā uzpūstas procentu maksas, kā arī uzzināt par aktuālākajām akcijām, komisijas maksu samazināšanai.

Lielākoties visi aizdevēji reklamē savu aizdevumu, kā pašu izdevīgāko un labāko jebkurai situācijai, taču ne vienmēr reklāmās iekļautā informācija ir precīza un visaptveroša, tāpēc, lai uzzinātu vairāk un aizņemtos patiesi izdevīgi, nepieciešams iegūt papildus informāciju un apskatīt arī citu aizdevēju piedāvājumus, ko iespējams izdarīt iepriekš minētajā kredītinformācijas portālā.

Portāla izmantotājiem tiek pavērtas plašas iespējas, jo pēc aizdevēju piedāvājumu apskates un lēmuma pieņemšanas, jums nav jātērē laiks aizdevēja mājas lapas iegaumēšanai vai meklēšanai – izvēlēto kredītu varat noformēt, izmantojot kredītinformācijas portālu.

Lai atrastu konkrētajai situācijai izdevīgāko aizdevuma variantu ņemiet vērā dažus padomus:

  • Meklējiet iespējamo aizdevuma variantu tieši tajā dienā, kad aizdevums ir nepieciešams, jo aizdevēju piedāvājumi mēdz mainīties, turklāt piedāvātās, cenu samazinošās akcijas, parasti darbojas kādā noteiktā laika periodā.
  • Ja jums nepieciešama neliela naudas summa, kuru visai drīz plānojat atgriezt aizdevējam, izmantojiet kādu no bezprocentu ātrajiem kredītiem. Bezprocentu kredīts nozīmē to, ka aizdevums tiek izsniegts bez jebkādas papildus maksas, un jūs varēsiet atgriezt tieši tikpat lielu naudas summu, cik aizņēmāties. Šādi aizdevumi parasti pieejami tiem klientiem, kas no konkrētā aizdevēja aizņemas pirmo reizi un atgriež aizdevumu 30 dienu laikā no tā saņemšanas brīža.
  • Nebaidieties noformēt aizdevumu, izmantojot kredītinformācijas portālā sniegtās iespējas, jo reģistrācijas forma un visas citas nepieciešamās darbības tiks veiktas, konkrētā aizdevēja mājas lapā, tādā veidā nenodod jūs datus trešajai personai un parūpējoties, ka esat saņēmis tieši to aizdevumu, kuru izvēlējāties.
  • Apskatot kreditson.lv pieejamo kredītinformāciju, pievērsiet pastiprinātu uzmanību šī brīža akcijām un atlaidēm, tādā veidā jums izdosies ietaupīt daudz vairāk naudas, turklāt varēsiet būt pārliecināts, ka esat izvēlējies un saņēmis, šī brīža visizdevīgāko aizdevuma piedāvājumu.

euroLai noformētu izvēlēto aizdevumu jums nav jāraksta e-pasti vai jānosūta speciāls iesniegums, viss ir daudz vienkāršāk. Aizdevuma saņemšana ir tikai viena klikšķa attālumā, tāpēc, tad, kad esat izvēlējies sev tīkamāko aizdevuma variantu, klikšķiniet uz pogas kas apstiprina jūs vēlmi saņemt naudu. Pēc šī klikšķa jums būs iespēja izvēlēties vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu un vēlreiz apstiprināt savu vēlmi saņemt aizdevumu. Kad aizdevuma apjoms un vēlamais atmaksas termiņš norādīts, atliek vien norādīt aizdevēja prasīto informāciju un pārskaitīt reģistrācijas maksu 0,01 centa apmērā, lai aizdevējs būtu pārliecināts, ka bankas konts norādīts precīzi. Tūlīt pēc reģistrācijas maksas saņemšanas, kredītu izsniegšanas speciālisti izvērtēs aizdevuma pieprasījumu un nosūtīs atbildi par aizdevuma apstiprināšanu vai noraidīšanu.

Ja saņemts aizdevuma apstiprinājums, nauda nekavējoties tiks pārskaitīta uz jūs noradīto bankas kontu, taču, ja saņemts atteikums, jūs varat pieprasīt aizdevumu citam kredītu izsniedzējam.